niedziela, 04 grudzień 2022 00:43

Dary Świątecznego Stołu - Boże Narodzenie 2022

Zbiórka darów podczas Świąt Wielkanocnych Zbiórka darów podczas Świąt Wielkanocnych

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w dniach 12-16 grudnia przeprowadzi zbiórkę Darów Świątecznego Stołu.

Dary będzie można składać do przygotowanych w kościele koszy do piątku 16 grudnia. Produkty krótkotrwałe prosimy przynosić tylko w ostatnim dniu zbiórki.

Jeżeli w naszym otoczeniu są Rodziny lub Osoby, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej, można również zgłosić rodziny z Ukrainy uciekające przed wojną, podając oczywiście adres przebywania w naszej parafii i ich opiekuna.

Dary zostaną rozprowadzone wśród potrzebujących w sobotę 17 grudnia w godzinach popołudniowych.

Czytany 390 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 grudzień 2022 16:43