niedziela, 26 marzec 2023 22:13

Droga Krzyżowa Ulicami Miasta - 31.03.2023r.

Droga Krzyżowa ulicami miasta /fot. A. Pietryga Droga Krzyżowa ulicami miasta /fot. A. Pietryga

Tegoroczna „Droga Krzyżowa Ulicami Miasta” odbędzie się 31 marca br. Trasa prowadzić będzie od kościoła ulicami: Św. Wojciecha - Klasztorna – Sobieskiego - Szeroka - Kowalska - Św. Wojciecha - I Pożarna - Sobieskiego – Anieli Krzywoń - Św. Wojciecha (łącznik) - Pietrygów - Słowackiego – łącznik Słowackiego/Norwida - Norwida - Kruczkowskiego - Rowowa - Brzechwy – Ks. Knosały (łącznik) - Św. Wojciecha - powrót do kościoła. Przypominamy, że na tę Drogę Krzyżową zabieramy: krzyże domowe, świece i śpiewniki. Prosimy o zapalenie zniczy na trasie drogi Krzyżowej. Wyruszymy bezpośrednio po mszy św. o godz. 17.00 czyli ok. godz. 17.45 spod drzwi kościoła od strony probostwa. Dzieci muszą znajdować się pod opieką dorosłych. Uczestników prosimy o stosowanie się do zaleceń służb porządkowych na trasie przemarszu procesji.

Czytany 627 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 marzec 2023 21:09