niedziela, 26 marzec 2023 22:22

Dary Świątecznego Stołu - Wielkanoc 2023

Zdjęcie z poprzednich edycji zbiórki Zdjęcie z poprzednich edycji zbiórki

Jak co roku w Wielką Sobotę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich wraz z Kołem Caritas przeprowadzi zbiórkę „Darów Świątecznego Stołu” dla najbardziej potrzebujących Rodzin, aby godnie mogły przeżyć Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Dary będzie można składać w kościele w godzinach od 6.00 do 15.00. Jeżeli w naszym otoczeniu znajdują się osoby potrzebujące pomocy (także obywatele Ukrainy) prosimy zgłosić je w kancelarii parafialnej lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w wiadomości email można krótko przedstawić sytuację osób potrzebujących i najbardziej potrzebne produkty) do Wielkiego Czwartku.

Czytany 434 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 marzec 2023 21:21